HakkımızdaSizlere ülkemizin tüm şehirlerindeki otobüs seferleri saatlerini, tek adreste toplayarak kısa sürede ve kolayca ulaşma imkanı sunuyoruz. Sitemizi oluştururken, genellikle mobil olarak erişim sağlandığından, daha kolay ve hızlı erişim sağlamanız için çok güçlü bir mobil alt yapı desteği oluşturduk. Akıllı telefonlarla sitemize girerek istenen otobüs sefer saatlerini öğrenmek, artık saniyeler içinde gerçekleşiyor. Firma olarak tüm mobil hatlara aynı hizmeti kesintisiz olarak sağlıyoruz. Sitemizin ara yüzü oldukça basit ve kolay kullanım özelliklerine sahip. İstenen bilgilere çok kısa sürede zahmetsiz ulaşılabilir.

Otobüs Saatlerini Kim Öğrenmek İster?

Ulaşımın yaygın olarak otobüslerle yapıldığı ülkemizde, otobüs beklemek çile haline geliyor. Özellikle bir yere yetişmek zorunluluğu varsa, bu bekleme süresi daha da çekilmez oluyor. Özellikle iş yerlerindeki mesaiye yetişmek zorunda ve bunun telaşı içinde olanlar ile okullarına yetişmeye çalışan öğrenciler, otobüs beklemenin ne demek olduğunu daha iyi anlarlar. Sırf otobüs yüzünden geç kalarak devamsızlıklarını arttırmak ise özellikle öğrencileri olumsuz etkilemektedir.

İş yerlerine sürekli geç kalmanın nelere yol açtığını ise anlatmaya bile gerek yok. Uzun bir süre otobüs beklemek yerine daha kısa sürede gelecek otobüslere binip aktarma yapmak, her zaman daha avantajlı olmaktadır. Ayrıca hava limanına, otobüs terminaline, gemiye veya trene yetişmek ve seyahati bu vasıtalarla devam ettirmek gerektiğinde de otobüs saatleri çok yardımcı olmaktadır.

Hizmetlerimiz

Sitemizde ülkemizin tüm şehirlerinin adları altında otobüs seferlerin saatlerini yayınlıyoruz. Sitemizin en önemli farkı ise otobüs seferleri ile saatlerinin sürekli güncel olmasıdır. Ekibimiz, kullanıcılarımızı mağdur etmemek için, kesintisiz olarak sefer ve saatler ile ilgili değişiklikleri ana kaynağından alarak, anında güncellemeleri yapıyor. Buna rağmen herhangi bir aksama olduğunda veya sefer gerçekleşmediğinde, bize şikayet formu doldur bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca, otobüs saatleri ve seferleri dışında, otobüslerin durumu, güzergahı ve şoförün davranışları gibi şikayetçi olduğunuz tüm konuları da bize iletebilirsiniz. Şikayetleriniz en kısa sürede yetkili birimlere ulaştırılmaktadır.

Sitemiz sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda sürekli yenilenmektedir. Sitemizde bulunmasını istediğiniz ve hayatınızı kolaylaştıracak tüm konuları da bize iletebilirsiniz. Tek amacımız sizlerin memnuniyeti. Sitemize girilip şehir isimlerinin üzerine tıklandığında, şehirdeki sadece belediye otobüslerinin değil, aynı zamanda özel halk otobüslerinin de sefer, güzergah ve saatlerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı arama bölümümüzü kullanarak, aradığınız seferi yazıp daha kısa sürede sefer saatlerini öğrenebilirsiniz. Seferler ile ilgili bilgileri hafta içi ve hafta sonu olarak tüm detayları ile yayınlıyoruz.

 

Biz Kimiz?

Bizler bu otobüs saatlerinden mağdur olmuş ve bu mağduriyetin nelere yol açabileceğini bilen dinamik bir ekibiz. İstanbul Maslak’ta bulunan ofisimizden, 365 gün ve 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Bizlere iletişim hatlarımızdan da ulaşabilir ve konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Mağdur olmamak için yolda kalmayın, bizimle irtibatta olun.

Deneyimli Ekip, Teknolojik Donanım

Ekibimizin tamamı özellikle teknolojik bilgi ve iletişim konusunda deneyimli ve yetişmiş kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en güncel bilgileri anında ulaştırmak için son teknoloji ekipman ve iletişim cihazlarını kullanıyoruz. Bulunduğunuz şehir ve bölgedeki otobüs saatleri ile güncel bilgilere, sadece sitemiz üzerinden değil, aynı zamanda tüm sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınladığımız sefer güzergahları ile saatlerini, akıllı telefonlarınıza ve bilgisayarlarınıza indirerek, arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Sitemiz hiç bir maddi amaç gütmeden, tamamen bilgi paylaşımı maksadı ile kurulmuştur. Tek amacımız sizlere yardımcı olmak ve toplu ulaşım araçlarından verimli olarak faydalanmanızı sağlamaktır. Bu nedenle kullanıcılarımızla sürekli iletişim halindeyiz ve sizleri bizim gözümüz ve temsilcilerimiz olarak kabul ediyoruz. Sitemizden memnuniyet dereceniz bizim için en büyük kazanç olmaktadır.