Balıkesir Bigadiç – Davutlar

Güncel Saat

Hafta İçi Otobüs Saatleri

 

DAVUTLAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – DAVUTLAR
09.00 14.30
TURFULLAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – TURFULLAR
09.05
KAYIRLAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – KAYIRLAR
09.10  
YOLBAŞI – BİGADİÇ BİGADİÇ – YOLBAŞI
09.15
BEĞENDİKLER – BİGADİÇ BİGADİÇ – BEĞENDİKLER
09.20
EMİRLER – BİGADİÇ BİGADİÇ – EMİRLER
09.25
ÇAMKÖY – BİGADİÇ BİGADİÇ – ÇAMKÖY
09.30
SALMANLI – BİGADİÇ BİGADİÇ – SALMANLI
09.35
IŞIKLAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – IŞIKLAR
09.40

Cumartesi Otobüs Saatleri

Hattımız Cumartesi Günü Hizmet Vermemektedir.

Pazar Otobüs Saatleri

Hattımız Pazar Günü Hizmet Vermemektedir.


GÜZERGAH : Balıkesir Bigadiç – Davutlar

Güncellemeleri size gönderebilmemiz için e-mail listesine kaydolmanız gerekiyor.
Son Otobüs Saati Güncellemesi: 06.04.2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.