Balıkesir Bigadiç -Okçular

Güncel Saat

Hafta İçi Otobüs Saatleri
YAĞCILAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – YAĞCILAR
09.00 14.30
OKÇULAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – OKÇULAR
09.05
ADALI – BİGADİÇ BİGADİÇ – ADALI
09.10
HİSARKÖY – BİGADİÇ BİGADİÇ – YAĞCILAR
09.15
İLYASLAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – OKÇULAR
09.20
BEKİRLER – BİGADİÇ BİGADİÇ – BEKİRLER
09.25
ÇERİBAŞI – BİGADİÇ BİGADİÇ – ÇERİBAŞI
09.30
SALMANLI – BİGADİÇ BİGADİÇ – SALMANLI
09.35
IŞIKLAR – BİGADİÇ BİGADİÇ – IŞIKLAR
09.40

 

Cumartesi Otobüs Saatleri

Hattımız Cumartesi Günü Hizmet Vermemektedir.

Pazar Otobüs Saatleri

Hattımız Pazar Günü Hizmet Vermemektedir.


GÜZERGAH : Balıkesir Bigadiç -Okçular

Güncellemeleri size gönderebilmemiz için e-mail listesine kaydolmanız gerekiyor.
Son Otobüs Saati Güncellemesi: 02.04.2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.