Trabzon – Akçaköy

Güncel Saat

Hafta İçi Otobüs Saatleri

AKÇAKÖYTRABZON
05:45 KIRAN-1
06:30 PINAR BAŞI-2
07:00 ESENTEPE-1
08:00 YILDIZLI – KIRAN
09:30 DUMANKAYA-2
11:00 OVACIK ULU CAMİİ-3
13:00 DUMANKAYA-1
15:20 OVACIK ULU CAMİİ-3
16:05 ULU CAMİİ-1
17:15 DUMANKAYA-3
07:00 YILDIZLI – ULU CAMİİ
08:00 DUMANKAYA – 2
10:00 KIRAN -3
12:00 ULU CAMİİ
13:30 DUMANKAYA – PINARBAŞI
15:00 FINDIKKAYA – 1
16:15 PINARBAŞI -3
17:30 DUMANKAYA OVACIK

19:00 OVACIK ULU CAMİİ – 3

Cumartesi Otobüs Saatleri

AKÇAKÖYTRABZON
05:45 KIRAN-1
06:30 PINAR BAŞI-2
07:00 ESENTEPE-1
08:00 YILDIZLI – KIRAN
09:30 DUMANKAYA-2
11:00 OVACIK ULU CAMİİ-3
13:00 DUMANKAYA-1
15:20 OVACIK ULU CAMİİ-3
16:05 ULU CAMİİ-1
17:15 DUMANKAYA-3
07:00 YILDIZLI – ULU CAMİİ
08:00 DUMANKAYA – 2
10:00 KIRAN -3
12:00 ULU CAMİİ
13:30 DUMANKAYA – PINARBAŞI
15:00 FINDIKKAYA – 1
16:15 PINARBAŞI -3
17:30 DUMANKAYA OVACIK

19:00 OVACIK ULU CAMİİ – 3

Pazar Otobüs Saatleri
AKÇAKÖYTRABZON
07:00
11:00
16:00
09:00
14:00
18:00


GÜZERGAH : TRABZON – AKÇAKÖY

NOT : * BAYRAMLARDA VE RESMİ TATİLLERDE PAZAR GÜNÜ TARİFESİ GEÇERLİDİR
** AKÇAKÖY’E ARAÇLAR TRABZON’da MOLOZ’da BULUNAN OTOBÜS DURAKLARINDAN HAREKET ETMEKTEDİR.

Son Otobüs Saati Güncellemesi: 14.10.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir